IT-rebaste ristimine

Rebased, koodi kaitsejad!
IT-majast EIKini on meie püha maa!
Tartu linnani võib tipi piirid lükata!

Just sellist salmi võisid möödaminejad kuulda 14. septembril TTÜ territooriumil, kus leidis aset tänavune Super Mario teemaline IT-rebaste ristimine. Kuna esmakursuslasi vihm ja tuul ei kõigutanud, rivistuski üle 100 tudengi kell 17:00 IT-maja ette, et välja teenida täieõigusliku tipika tiitel.

Rebased jaotati 12 gruppi ning saadeti vastu erinevatele väljakutsetele. IT-tudengitele kohaselt oli tarvis parandada arvuteid ja klaviatuure. Kiiret mõtlemist ja head pead nõudis pantomiimil baseeruv Alias ning grupitöö arendamiseks oli välja toodud hõbelusikad ja lõng, sest kuidas muidu teiste rebastega lähedasemaks saada kui üksteise riiete alt üks külm lusikas pika-pika lõngaga läbi ajada. Ülikool ei ole aga ainult ajutöö – lisaks loengutes istumisele tuleb teha ka sporti ja liikuda ning just seetõttu pakkusid pinget rahvastepall ja teatejooks. Viimases tegi takistusraja osalejatele lõbusamaks meie kõigi lemmik, Billy “pool meetrit vabadust” Boy.

Ristimine25-1

Pärast kõikide punktide edukat läbimist koguneti tagasi IT-maja ette, et maha pidada veel viimased tantsuvõistlused ning ette lugeda rebase vanne. Tublimatele tudengitele jagati ka preemiad – parimatele tiimidele ning kostüümidele panid auhinnad välja kohvik Nohik ja Red Bull. Auhinnad jagatud ja vanded loetud, liitusid IT-tudengid teiste teaduskondadega staadionil suurel ühisristimisel.

Ristimine28-1

Ristimine on selleks aastaks küll läbi, kuid tõeline tipika tee alles algab. Nagu lugupeetud dekaan oma kõnes, soovime ka meie rebastele uusi kogemusi ja tutvusi TTÜs ning loodame, et nende teekond ülikoolis saab olema mitte ainult hariv vaid ka meeldejääv ja sündmusterohke. Palju edu ja õnne edaspidiseks!